Лого

Літній денний табір

   Записуйтесь Зараз!

 

 Кількість місць у літньому денному таборі Американи обмежена, тож записуйтесь зазделегідь, щоб забезпечити участь Вашої дитини чи онука. Приходьте вивчати англійську та спілкуватись з носіями мови зі Сполучених Штатів Америки.

 

Складові програми:

  • Табір починає роботу о 9:00 ранку та завершує о 16:00; з понеділка по п’ятницю, протягом 2 тижнів.
  • Щоденна практика англійської з  носіями мови зі Сполучених Штатів Америки.
  • Ранкова програма складається з структурованих занять англійської мови, спрямованих на розвиток мовних навичок Вашої дитини.
  • Обіди проходитимуть у кафе, неподалік нашої школи.
  • Післяобідня програма включає в себе екскурсії, 3 дні тренувань та ігор у бейсбол, відвідування мотузкового парку, квести, спортивні ігри у міських парках та інші розважально-освітні заняття.
  • Щоденна програма також містить музичні елементи, за допомогою яких учні зможуть опанувати структуру та словниковий запас англійської мови, вивчаючи та співаючи англійські пісні та віршики.

Розклад:

1й заїзд : 1 липня – 12 липня

2й заїзд: 22 липня – 2 серпня

3й заїзд: 12 серпня - 23 серпня

 

Вартість:

2 тижні літнього денного табору коштують 3680 грн - для дітей віком від 6 р до 9 р; 3800 грн - для дітей віком від 10 р до 15 р  (учні, які раніше навчались в Американі отримують 5% знижки) 

Формування груп:

Групи формуються відповідно віку та знань англійської мови. Молодша група 6-9 р, середня 10-12 р, доросла група 12-15 р.