Лого

Літній денний табір

 
 Літній денний табір – Ваш найкращий вибір для яскравого літнього відпочинку дитини!
 

Запрошуємо Вас записати дитину чи онука в наш англомовний табір Американа! Подаруйте Вашій малечі захоплюючі емоції та нові знайомства цього літа! Не зволікайте, оскільки кількість місць обмежена.

 

Чому наш табір особливий?

 

Наша програма розпочинається о 9:30 ранку та триває до 16:00 з понеділка по п'ятницю, протягом двох тижнів. Ранкові заняття включають структуровані уроки англійської мови, спрямовані на розвиток комунікативних навичок дитини. У нашому таборі кожен день наповнений цікавими та розвиваючими заняттями.

 

Ранок розпочинається о 9:30 з енергійної ранкової руханки. Після цього з 10:00 до 13:00 відбувається навчальна частина, де Ваша дитина буде вивчати нові слова англійською мовою, спілкуватися на різні теми в колі однолітків та дізнаватися про культуру Сполучених Штатів Америки.

 

Об 11:30 дітки мають можливість насолодитися смачним перекусом. А о 13:00 на малечу чекає повноцінний обід в затишному закладі на вул. Ольги Кобилянської. Чудовий час, щоб насолодитися смачною їжею та відпочити перед наступною частиною програми.

 

Але це ще не все! З 14:00 до 16:00 настає час розваг та пригод. Ми організовуємо різноманітні екскурсії, майстер-класи, пікніки, ігри на свіжому, повітрі, спортивні активності. Ваша дитина проведе активний та цікавий час, під наглядом досвідчених вожатих, без ґаджетів та за вивченням англійської мови.

 

Дати заїзду доступні на вибір:

  • 24 червня - 5 липня
  • 15 липня - 26 липня
  • 5 серпня - 16 серпня

Вартість:

  • 7000 грн за весь період
  • 4000 грн за тиждень (оплата по тижню)

* у вартість входить навчальна частина, харчування, усі екскурсії, а також транспорт (для віддалених екскурсій)