Лого

Про нас

Філософія викладання та навчанння

Задоволені клієнти

Ми ставимось до наших клієнтів (студентів та/або батьків) з найвищою повагою та ввічливістю. Наша команда докладає величезних зусилль для того, щоб відповісти на всі Ваші запитання, ми цінуємо Ваш час та інтереси, попит та побажання і розробляємо наші програми та навчальні методи, щоб гарантовано задовольнити потреби кожного. Ми робимо все можливе, щоб навчання в «Американа» було продуктивним та приносило задоволення.

Вмотивовані викладачі

Ключовим компонентом успішного навчання є талановиті, кваліфіковані та високо мотивовані викладачі. «Американа» докладає зусиль, щоб залучити до роботи найкращих викладачів. Ми досягаємо цієї мети завдяки системі оплати, яка дозволяє професіоналам отримувати відмінну зарплатню, а також завдяки постійній підтримці викладачів та вдосконалення їх навиків та опануванні нових методів викладання англійської мови.

Зосередитись на досягненні

«Американа» введе чіткий режим тестування знань англійської мови, щоб постійно оцінювати навчання та досягнення студентів, не забуваючи про кінцеву мету школи: розмовляти англійською мовою з упевненістю.

Різні стилі та підходи до вивчення іноземної мови

Згідно сучасних досліджень, існує безліч методів засвоєння інформації під час навчального процесу, але жодна з навчальних методик не здатна задовольнити кожного. «Американа» застосовує структуру, за якою проводить навчання використовуючи різноманітні методики протягом одного уроку або проводить окремі заняття за різними методиками, з яких клієнт зможе вибрати саме ту, яка найбільше підходить його власному стилю вивчення мови.