Лого

Групові заняття для дітей

 Програми занять англійською мовою:

Навчальний семестр триватиме з 19 вересня 2023 по 28 грудня 2023. 

 

  • Понеділок-середа або вівторок-четвер; час: 15:00 – 16:00 (30 годин в семестр); разова оплата  – 4000 грн.
  • Понеділок-середа-п'ятниця; час: 15:00 – 16:00 (45 годин в семестр);  разова оплата  –  6000 грн.
  • Вівторок-четвер або понеділок-середа; час: 16:00 – 17:25 (45 годин в семестр); разова оплата  –  6000 грн.
  • Понеділок-середа-п'ятниця; час: 16:00-17:25 (65 годин за семестр); разова оплата  –  7500 грн.

Почати відвідувати заняття можна в будь-який момент. Кожний новий учень проходить тестування на визначення рівня володіння англійською мовою для розподілу у групу відповідного рівня. Оплата занять відбувається разовим платежем. 

 

Для занять також необхідно придбати підручники, що використовуються для роботи на уроці та виконання домашніх завдань. Вартість підручників не входить в оплату за навчання. 

 

Новий сезон навчальної програми “Англійська для підлітків”  розпочинається у вересні 2023 року.

Програми навчання для дітей та підлітків в Американі зосереджуються на розвитку усного мовлення та вмінні сприймати англійську на слух. Кожного уроку учні мають можливість  використовувати англійську, спілкуючись не лише між собою, а й також із носіями мови. Заняття також включають в себе вивчення граматики та розвиток навичок письма. Проте, основною метою є навчити учнів використовувати граматично правильні конструкції у реальних життєвих ситуаціях.

 

Ігри та інші веселі види діяльності, такі як участь у спектаклях та проектах, також роблять заняття приємними і захоплюючими для учнів. Окрім розігрування діалогів та коротких сценок на уроках, кожного Різдва учні беруть участь у різдвяних п’єсах.

 

З метою контролю якості знань наших учнів, ми здійснюємо регулярне оцінювання (усне та письмове). Кожний учень, за потреби, отримує додаткові завдання з необхідної теми.

 

Заходи під час повітряних тривог: 

У випадку повітряної тривоги всі дитячі групи у супроводі викладачів переходять у бомбосховище, розташоване поблизу школи.